Sziluett lövészek WEB oldala | Eredmény lista


2021-03-20.

Turul kupa I. forduló, Tatabánya






Versenyen iduló résztvevők száma


 18m LPI (nemzetközi) induló2 fő
 25m LPU (hazai) induló19 fő
 41m LPU (nemzetközi) induló11 fő
 50m KKPU optika (hazai) induló25 fő
 50m KKPU nyíltir. (hazai) induló17 fő
 50m KKPI (hazai) induló10 fő

Vissza az előző oldalra



Turul kupa I. forduló, Tatabánya eredmények




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Huszti RóbertMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet22Mester
2.Kovács Lajos TiborHonfoglalás Lovas és Lövész Klub Egyesület 19I. osztály




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Krasznai DzseniferTatabánya Városi Lövészklub 38Nagy mester
2.Medveczki ZoltánTatabánya Városi Lövészklub 37Nagy mester
3.Bozsóki ZoltánHonvéd Arrabona Sportegyesület35Nagy mester
4.Kovács Lajos TiborHonfoglalás Lovas és Lövész Klub Egyesület 35Nagy mester
5.Lengyel Ibolya GyöngyiTatabánya Városi Lövészklub 35Nagy mester
6.Gecse SzilveszterMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet35Nagy mester
7.Palkó CsillaTatabánya Városi Lövészklub 33Nagy mester
8.Mészáros CsabaTatabánya Városi Lövészklub 31Nagy mester
9.Kelemen OttóBallistic Sportegyesület30Nagy mester
10.Váradi KárolyHercules Fiai Honvéd Sport Egyesület28Mester
11.Asztalnok TiborDabasi Tereplövész (Field Target) Sportegyesület27Mester
12.Asztalnok BotondDabasi Tereplövész (Field Target) Sportegyesület26Mester
13.Pulai ZoltánHonvéd Arrabona Sportegyesület26Mester
14.Hambalgó MihályBallistic Sportegyesület23Mester
15.Laczkó DávidBallistic Sportegyesület22Mester
16.Knitlhoffer ZoltánTatabánya Városi Lövészklub 21Mester
17.Bosnyák JánosTatabánya Városi Lövészklub 20Mester
18.Potháczky LászlóTatabánya Városi Lövészklub 17I. osztály
19.Kőtörő Nándor MihályHercules Fiai Honvéd Sport Egyesület16I. osztály




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Nyilasi CsanádTatabánya Városi Lövészklub 29Mester
2.Dr. Gombos LászlóÜllői Lövész Klub27Mester
3.Krasznai DzseniferTatabánya Városi Lövészklub 26Mester
4.Medveczki ZoltánTatabánya Városi Lövészklub 26Mester
5.Pulai ZoltánHonvéd Arrabona Sportegyesület21Mester
6.Lengyel Ibolya GyöngyiTatabánya Városi Lövészklub 19I. osztály
7.Gecse SzilveszterMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet19I. osztály
8.Gonda GáborTatabánya Városi Lövészklub16I. osztály
9.Janicsek AttilaVasnyúl Field Target (Tereplövész) Egyesület15I. osztály
10.Osztafin ÁkosHonvéd Arrabona Sportegyesület14I. osztály
11.Tóth IstvánHonvéd Arrabona Sportegyesület11I. osztály




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Dr. Gombos LászlóÜllői Lövész Klub36Nagy mester
2.Medveczki ZoltánTatabánya Városi Lövészklub 36Nagy mester
3.Kovács Lajos TiborHonfoglalás Lovas és Lövész Klub Egyesület 35Nagy mester
4.Krasznai DzseniferTatabánya Városi Lövészklub 34Nagy mester
5.Palkó CsillaTatabánya Városi Lövészklub 33Nagy mester
6.Horváth ÁkosPandúr Lövész-Klub Sportegyesület32Nagy mester
7.Badinka VilmosRapid Sportlövész és Hagyományőrző Egyesület28Mester
8.Ivanov Bajcsev BélaCsepel Lövész Egylet28Mester
9.Lengyel Ibolya GyöngyiTatabánya Városi Lövészklub 27Mester
10.Engedi LászlóTatabánya Városi Lövészklub 27Mester
11.Mészáros CsabaTatabánya Városi Lövészklub 26Mester
12.Bozsóki ZoltánHonvéd Arrabona Sportegyesület24Mester
13.Maráczi ZoltánTatabánya Városi Lövészklub 23Mester
14.Köbli ÁdámÜllői Lövész Klub22Mester
15.Leininger ZsoltTatabánya Városi Lövészklub 22Mester
16.Glázer MátéTatabánya Városi Lövészklub 20Mester
17.Schmidt SzilárdTatabánya Városi Lövészklub 19I. osztály
18.Szaxon RóbertTatabánya Városi Lövészklub 18I. osztály
19.Bognár LászlóTatabánya Városi Lövészklub 17I. osztály
20.Szabó TamásTatabánya Városi Lövészklub 16I. osztály
21.Potháczky LászlóTatabánya Városi Lövészklub 14I. osztály
22.Szalai TamásTatabánya Városi Lövészklub 12I. osztály
23.Alexovics LászlóTatabánya Városi Lövészklub 11I. osztály
24.Varga ZoltánTatabánya Városi Lövészklub 10I. osztály
25.Pankotai CsabaBakony Dinamikus Lövész Egyesület10I. osztály




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Dr. Gombos LászlóÜllői Lövész Klub35Nagy mester
2.Kovács Lajos TiborHonfoglalás Lovas és Lövész Klub Egyesület 29Mester
3.Oszvald TamásÜllői Lövész Klub27Mester
4.Ivanov Bajcsev BélaCsepel Lövész Egylet25Mester
5.Badinka VilmosRapid Sportlövész és Hagyományőrző Egyesület23Mester
6.Fürész RóbertTatabánya Városi Lövészklub 23Mester
7.Nagy BoglárkaBakony Dinamikus Lövész Egyesület14I. osztály
8.Gecse SzilveszterMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet12I. osztály
9.Braun László Tatabánya Városi Lövészklub 11I. osztály
10.Lovrity DénesTatabánya Városi Lövészklub 10I. osztály
11.Dr. Glázer Noémi Tatabánya Városi Lövészklub 9II. osztály
12.Dobozi ZsigmondTatabánya Városi Lövészklub 9II. osztály
13.Bárándi ZoltánTatabánya Városi Lövészklub 8II. osztály
14.Piszklák TiborTatabánya Városi Lövészklub 8II. osztály
15.Fekete AttilaTatabánya Városi Lövészklub 7II. osztály
16.Vajda CsabaTatabánya Városi Lövészklub 5II. osztály
17.Huszti RóbertMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet1Nem ért el minősítést




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Oszvald TamásÜllői Lövész Klub28Mester
2.Badinka VilmosRapid Sportlövész és Hagyományőrző Egyesület21Mester
3.Huszti RóbertMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet18I. osztály
4.Matus JánosTatabánya Városi Lövészklub 15I. osztály
5.Dr. Rákoczi FerencTatabánya Városi Lövészklub 14I. osztály
6.Majerik András NimródTatabánya Városi Lövészklub 14I. osztály
7.Bognár Petőváry ZalánTatabánya Városi Lövészklub 14I. osztály
8.Kovács Lajos TiborHonfoglalás Lovas és Lövész Klub Egyesület 12I. osztály
9.Pankotai CsabaBakony Dinamikus Lövész Egyesület11I. osztály
10.Nagy BoglárkaBakony Dinamikus Lövész Egyesület11I. osztály






Térkép


Kapcsolattartó


Név:
Palkó Gábor

Telefon:
+3630-919-0445

Mobil telefon:
+3630-919-0445

Email:
tbvlk@gmail.com

Cím:
2802 Tatabánya, Fürdő u.47.