Sziluett lövészek WEB oldala | Eredmény lista


2021-02-21.

Légpuskás minősítő verseny, 25m-es légpuska szám






Versenyen iduló résztvevők száma


 25m LPU (hazai) induló32 fő

Vissza az előző oldalra



Légpuskás minősítő verseny, 25m-es légpuska szám eredmények




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Medveczki ZoltánTatabánya Városi Lövészklub 37Nagy mester
2.Bozsóki ZoltánHonvéd Arrabona Sportegyesület37Nagy mester
3.Nyilasi CsanádTatabánya Városi Lövészklub 35Nagy mester
4.Mészáros CsabaTatabánya Városi Lövészklub 34Nagy mester
5.Márton BalázsHercules Fiai Honvéd Sport Egyesület33Nagy mester
6.Jakab MiklósHonvéd Arrabona Sportegyesület32Nagy mester
7.Asztalnok TiborDabasi Tereplövész (Field Target) Sportegyesület31Nagy mester
8.Kovács KárolyHonvéd Arrabona Sportegyesület30Nagy mester
9.Ráti ZoltánHonvéd Arrabona Sportegyesület30Nagy mester
10.Hambalgó MihályBallistic Sportegyesület30Nagy mester
11.Varga SzilviaBallistic Sportegyesület29Mester
12.Beledi ZoltánTatabánya Városi Lövészklub 27Mester
13.Lengyel Ibolya GyöngyiTatabánya Városi Lövészklub 27Mester
14.Ancsa Molnár CsabaHonvéd Arrabona Sportegyesület26Mester
15.Potháczky LászlóTatabánya Városi Lövészklub 25Mester
16.Pulai ZoltánHonvéd Arrabona Sportegyesület24Mester
17.Dr. Kuczik GáborTatabánya Városi Lövészklub 23Mester
18.Laczkó DávidBallistic Sportegyesület22Mester
19.Knitlhoffer ZoltánTatabánya Városi Lövészklub 22Mester
20.Bosnyák JánosTatabánya Városi Lövészklub 21Mester
21.Kincse AttilaAlpokalja Lövész Sportegyesület21Mester
22.Kozma FerencHonvéd Arrabona Sportegyesület20Mester
23.Hajnal SándorTatabánya Városi Lövészklub 19I. osztály
24.Osztafin ÁkosHonvéd Arrabona Sportegyesület17I. osztály
25.Tóth IstvánHonvéd Arrabona Sportegyesület15I. osztály
26.Bánóczi CsabaHonvéd Arrabona Sportegyesület14I. osztály
27.Leskovics RóbertHercules Fiai Honvéd Sport Egyesület14I. osztály
28.Kőtörő Nándor MihályHercules Fiai Honvéd Sport Egyesület12I. osztály
29.Povázson GáborTatabánya Városi Lövészklub 11I. osztály
30.Gonda GáborTatabánya Városi Lövészklub10I. osztály
31.Németh ZsoltHonvéd Arrabona Sportegyesület8II. osztály
32.Suchanek-Lukács Margit BKV - Metro Lövész és Íjász Egyesület7II. osztály






Térkép


Kapcsolattartó


Név:
Palkó Gábor

Telefon:
+3630-919-0445

Mobil telefon:
+3630-919-0445

Email:
tbvlk@gmail.com

Cím:
2802 Tatabánya, Fürdő u.47.