Sziluett lövészek WEB oldala | Eredmény lista


2021-10-02.

Turul Kupa IV. Forduló






Versenyen iduló résztvevők száma


 18m LPI (nemzetközi) induló7 fő
 25m LPU (hazai) induló18 fő
 41m LPU (nemzetközi) induló13 fő
 50m KKPU optika (hazai) induló38 fő
 50m KKPU nyíltir. (hazai) induló20 fő
 50m KKPI (hazai) induló37 fő

Fényképek a versenyről


Vissza az előző oldalra



Turul Kupa IV. Forduló eredmények




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Huszti RóbertMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet26Mester
2.Vass ZoltánJáki Sportegyesület20Mester
3.Márton BalázsHercules Fiai Honvéd Sport Egyesület18I. osztály
4.Szilágyi SándorPüspökladányi Városi Lövész és Tömegsport Klub17I. osztály
5.Mészáros CsabaTatabánya Városi Lövészklub16I. osztály
6.Kovács Lajos TiborHonfoglalás Lovas és Lövész Klub Egyesület15I. osztály
7.Szabó ZoltánHercules Fiai Honvéd Sport Egyesület13I. osztály




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Medveczki ZoltánTatabánya Városi Lövészklub39Nagy mester
2.Szilágyi SándorPüspökladányi Városi Lövész és Tömegsport Klub38Nagy mester
3.Krasznai DzseniferTatabánya Városi Lövészklub37Nagy mester
4.Rudolf FerencMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet36Nagy mester
5.Mészáros CsabaTatabánya Városi Lövészklub35Nagy mester
6.Palkó Eszter ImolaTatabánya Városi Lövészklub34Nagy mester
7.Szabó ZoltánHercules Fiai Honvéd Sport Egyesület32Nagy mester
8.Váradi KárolyHercules Fiai Honvéd Sport Egyesület32Nagy mester
9.Huszti RóbertMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet31Nagy mester
10.Vass ZoltánJáki Sportegyesület28Mester
11.Maráczi ZoltánTatabánya Városi Lövészklub28Mester
12.Palkó CsillaTatabánya Városi Lövészklub27Mester
13.Pacher András DonátHercules Fiai Honvéd Sport Egyesület26Mester
14.Vörös GáborÜllői Lövész Klub20Mester
15.Lengyel Ibolya GyöngyiTatabánya Városi Lövészklub20Mester
16.Szegedi MárkCsikóvári Para Sport Egyesület18I. osztály
17.Farkas ZsuzsannaKarinthy Frigyes Gimnázium Lövész Egylet17I. osztály
18.Markó FerencAcéllövedék Sportlövész Egyesület16I. osztály




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Szilágyi SándorPüspökladányi Városi Lövész és Tömegsport Klub36Nagy mester
2.Dr. Gombos LászlóÜllői Lövész Klub35Nagy mester
3.Medveczki ZoltánTatabánya Városi Lövészklub32Nagy mester
4.Krasznai DzseniferTatabánya Városi Lövészklub27Mester
5.Borza JózsefDebreceni Lövészsuli Sport Egyesület24Mester
6.Szegedi MárkCsikóvári Para Sport Egyesület19I. osztály
7.Váradi KárolyHercules Fiai Honvéd Sport Egyesület17I. osztály
8.Rudolf FerencMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet17I. osztály
9.Janicsek AttilaVasnyúl Field Target (Tereplövész) Egyesület13I. osztály
10.Szabó ZoltánHercules Fiai Honvéd Sport Egyesület12I. osztály
11.Bánóczi CsabaHonvéd Arrabona Sportegyesület12I. osztály
12.Bárkányi Roland JánosHercules Fiai Honvéd Sport Egyesület11I. osztály
13.Vörös GáborÜllői Lövész Klub11I. osztály




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Krasznai DzseniferTatabánya Városi Lövészklub39Nagy mester
2.Dr. Gombos LászlóÜllői Lövész Klub38Nagy mester
3.Vass ZoltánJáki Sportegyesület37Nagy mester
4.Bozsoki ZoltánHonvéd Arrabona Sportegyesület36Nagy mester
5.Medveczki ZoltánTatabánya Városi Lövészklub35Nagy mester
6.Kovács Lajos TiborHonfoglalás Lovas és Lövész Klub Egyesület34Nagy mester
7.Lengyel Ibolya GyöngyiTatabánya Városi Lövészklub34Nagy mester
8.Mészáros CsabaTatabánya Városi Lövészklub33Nagy mester
9.Köbli ÁdámÜllői Lövész Klub33Nagy mester
10.Palkó Eszter ImolaTatabánya Városi Lövészklub33Nagy mester
11.Szilágyi SándorPüspökladányi Városi Lövész és Tömegsport Klub31Nagy mester
12.Palkó CsillaTatabánya Városi Lövészklub30Nagy mester
13.Hütter FerencLövészklub Nagyberény29Mester
14.Zseli ÁkosJáki Sportegyesület28Mester
15.Badinka ZoltánRapid Sportlövész és Hagyományőrző Egyesület28Mester
16.Oszvald TamásÜllői Lövész Klub28Mester
17.Borza JózsefDebreceni Lövészsuli Sport Egyesület28Mester
18.Kossár AnikóCsepel Lövész Egylet25Mester
19.Engedi LászlóTatabánya Városi Lövészklub25Mester
20.Potháczky LászlóTatabánya Városi Lövészklub25Mester
21.Szabó MárkGárdonyi Sportlövő Klub24Mester
22.Glázer MátéTatabánya Városi Lövészklub24Mester
23.Horváth ÁkosPandúr Lövész-Klub Sportegyesület24Mester
24.Maráczi ZoltánTatabánya Városi Lövészklub24Mester
25.Badinka VilmosRapid Sportlövész és Hagyományőrző Egyesület24Mester
26.Bertalan László Tatabánya Városi Lövészklub21Mester
27.Fekets ZoltanGöcsej Sportlövész Egyesület21Mester
28.Nagy TamásGárdonyi Sportlövő Klub20Mester
29.Neinhardt DieterPandúr Lövész-Klub Sportegyesület20Mester
30.Takács LajosPandúr Lövész-Klub Sportegyesület20Mester
31.Nagy JózsefGárdonyi Sportlövő Klub16I. osztály
32.Farkas ZsuzsannaKarinthy Frigyes Gimnázium Lövész Egylet16I. osztály
33.Povázson GáborTatabánya Városi Lövészklub14I. osztály
34.Komjáthy BarnaPandúr Lövész-Klub Sportegyesület14I. osztály
35.Piszklak TiborTatabánya Városi Lövészklub14I. osztály
36.Polgár ErikGárdonyi Sportlövő Klub13I. osztály
37.Hunka Orsolya Mária Gárdonyi Sportlövő Klub12I. osztály
38.Varga Tibor II.Lövészklub Nagyberény9II. osztály




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Dr. Gombos LászlóÜllői Lövész Klub33Nagy mester
2.Zseli ÁkosJáki Sportegyesület31Nagy mester
3.Badinka VilmosRapid Sportlövész és Hagyományőrző Egyesület28Mester
4.Szilágyi SándorPüspökladányi Városi Lövész és Tömegsport Klub27Mester
5.Kovács Lajos TiborHonfoglalás Lovas és Lövész Klub Egyesület20Mester
6.Szegedi MárkCsikóvári Para Sport Egyesület19I. osztály
7.Juhász LajosTatabánya Városi Lövészklub19I. osztály
8.Kramarics RóbertTatabánya Városi Lövészklub18I. osztály
9.Fürész RóbertTatabánya Városi Lövészklub17I. osztály
10.Varga ZoltánTatabánya Városi Lövészklub15I. osztály
11.Oszvald TamásÜllői Lövész Klub14I. osztály
12.Bánóczi CsabaHonvéd Arrabona Sportegyesület14I. osztály
13.Árvai GáborTatabánya Városi Lövészklub14I. osztály
14.Kovács KárolyHonvéd Arrabona Sportegyesület13I. osztály
15.Bráz PéterÜllői Lövész Klub13I. osztály
16.Kozma FerencHonvéd Arrabona Sportegyesület12I. osztály
17.Horváth ZsomborGárdonyi Sportlövő Klub11I. osztály
18.Hajnal SándorTatabánya Városi Lövészklub11I. osztály
19.Alexovics GergőTatabánya Városi Lövészklub11I. osztály
20.Varga GyörgyTatabánya Városi Lövészklub10I. osztály




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Huszti RóbertMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet27Mester
2.Horváth ÁkosPandúr Lövész-Klub Sportegyesület26Mester
3.Zseli ÁkosJáki Sportegyesület25Mester
4.Oszvald TamásÜllői Lövész Klub24Mester
5.Vass ZoltánJáki Sportegyesület21Mester
6.Dr. Rédey LászlóCsepel Lövész Egylet17I. osztály
7.Kovács Lajos TiborHonfoglalás Lovas és Lövész Klub Egyesület17I. osztály
8.Éri KrisztiánTatabánya Városi Lövészklub16I. osztály
9.Rácz AttilaTatabánya Városi Lövészklub16I. osztály
10.Varga ZoltánTatabánya Városi Lövészklub16I. osztály
11.Lukács DánielAcéllövedék Sportlövész Egyesület15I. osztály
12.Dr. Torma GáborTatabánya Városi Lövészklub15I. osztály
13.Badinka VilmosRapid Sportlövész és Hagyományőrző Egyesület14I. osztály
14.Bozsoki Zoltán Honvéd Arrabona Sportegyesület14I. osztály
15.Szegedi MárkCsikóvári Para Sport Egyesület14I. osztály
16.Sztancsik ZsoltTatabánya Városi Lövészklub14I. osztály
17.Dr. Glázer Noémi Tatabánya Városi Lövészklub14I. osztály
18.Vén Gábor LászlóTatabánya Városi Lövészklub14I. osztály
19.Glázer Máté Tatabánya Városi Lövészklub13I. osztály
20.Kramarics RóbertTatabánya Városi Lövészklub13I. osztály
21.Hetei György KálmánAcéllövedék Sportlövész Egyesület12I. osztály
22.Alexovics GergőTatabánya Városi Lövészklub12I. osztály
23.Lakatos PéterAcéllövedék Sportlövész Egyesület11I. osztály
24.Gergely Gábor BalázsGárdonyi Sportlövő Klub11I. osztály
25.Dobozi ZsigmondTatabánya Városi Lövészklub11I. osztály
26.Engedi LászlóTatabánya Városi Lövészklub11I. osztály
27.Bartos Gergely LajosAcéllövedék Sportlövész Egyesület 10I. osztály
28.Badinka ZoltánRapid Sportlövész és Hagyományőrző Egyesület10I. osztály
29.Bánóczi CsabaHonvéd Arrabona Sportegyesület10I. osztály
30.Dr. Nagy JózsefGárdonyi Sportlövő Klub10I. osztály
31.Román AttilaTatabánya Városi Lövészklub10I. osztály
32.Szabó ZoltánAcéllövedék Sportlövész Egyesület9II. osztály
33.Dr. Kiss ElemérAcéllövedék Sportlövész Egyesület9II. osztály
34.Kékedi GáborGárdonyi Sportlövő Klub9II. osztály
35.Török CsabaTatabánya Városi Lövészklub9II. osztály
36.Dr. Erbszt AndrásAcéllövedék Sportlövész Egyesület6II. osztály
37.Markó Ferenc Acéllövedék Sportlövész Egyesület5II. osztály






Térkép


Kapcsolattartó


Név:
Palkó Gábor

Telefon:
+3630-919-0445

Mobil telefon:
+3630-919-0445

Email:
tbvlk@gmail.com

Cím:
2802 Tatabánya, Fürdő u.47.