Sziluett lövészek WEB oldala | Eredmény lista


2021-08-28.

Sziluett Országos Bajnokság, hazai versenyszámok






Versenyen iduló résztvevők száma


 18m LPI (nemzetközi) induló20 fő
 25m LPU (hazai) induló21 fő
 41m LPU (nemzetközi) induló16 fő
 50m KKPU optika (hazai) induló27 fő
 50m KKPU nyíltir. (hazai) induló22 fő
 50m KKPI (hazai) induló21 fő
 50m NKPI (hazai) induló18 fő

Fényképek a versenyről


Vissza az előző oldalra



Sziluett Országos Bajnokság, hazai versenyszámok eredmények




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Zápory GyörgyMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet26Mester
2.Huszti RóbertMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet26Mester
3.Vass ZoltánJáki Sportegyesület25Mester
4.Bényei BálintMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet25Mester
5.Zatik LászlóGepárd Közhasznú Sportegyesület23Mester
6.Vágner TamásBihari Lövészklub Berettyóújfalu22Mester
7.Szilágyi SándorPüspökladányi Városi Lövész és Tömegsport Klub22Mester
8.Tóth IstvánSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület22Mester
9.Viszlai BalázsMiskolci Sportlövész Egyesület20Mester
10.Aranyos GáborSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület20Mester
11.Hábenczius FerencHonfoglalás Lovas és Lövész Klub Egyesület 19I. osztály
12.Kovács Lajos TiborHonfoglalás Lovas és Lövész Klub Egyesület 18I. osztály
13.Virág Roland TituszMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet17I. osztály
14.Bényei FerencMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet16I. osztály
15.Márton BalázsHercules Fiai Honvéd Sport Egyesület15I. osztály
16.Salagvárdi VivienMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet15I. osztály
17.Zsarnai Zsolt TiborMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet15I. osztály
18.Vágner LaraBihari Lövészklub Berettyóújfalu12I. osztály
19.Sóvári BertalanMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet9II. osztály
20.Tóth Márton IstvánSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület6II. osztály




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Szilágyi SándorPüspökladányi Városi Lövész és Tömegsport Klub40Nagy mester
2.Krasznai DzseniferTatabánya Városi Lövészklub 39Nagy mester
3.Vágner LaraBihari Lövészklub Berettyóújfalu39Nagy mester
4.Dr. Gombos LászlóÜllői Lövész Klub37Nagy mester
5.Kovács Lajos TiborHonfoglalás Lovas és Lövész Klub Egyesület 35Nagy mester
6.Palkó GáborTatabánya Városi Lövészklub 35Nagy mester
7.Gecse SzilveszterMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet35Nagy mester
8.Palkó CsillaTatabánya Városi Lövészklub 35Nagy mester
9.Huszti RóbertMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet34Nagy mester
10.Medveczki ZoltánTatabánya Városi Lövészklub 33Nagy mester
11.Lengyel Ibolya GyöngyiTatabánya Városi Lövészklub 32Nagy mester
12.Palkó Eszter ImolaTatabánya Városi Lövészklub 30Nagy mester
13.Bényei BálintMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet30Nagy mester
14.Salagvárdi VivienMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet28Mester
15.Osztafin ÁkosHonvéd Arrabona Sportegyesület27Mester
16.Rudolf FerencMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet27Mester
17.Virág Roland TituszMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet26Mester
18.Varga SándorTiszakécskei Lövész Technikai és Szabadidősport Egyesület25Mester
19.Zápory GyörgyMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet24Mester
20.Zsarnai Zsolt TiborMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet20Mester
21.Tóth Márton IstvánSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület17I. osztály




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Dr. Gombos LászlóÜllői Lövész Klub36Nagy mester
2.Vágner LaraBihari Lövészklub Berettyóújfalu35Nagy mester
3.Szilágyi SándorPüspökladányi Városi Lövész és Tömegsport Klub33Nagy mester
4.Nyilasi CsanádTatabánya Városi Lövészklub 32Nagy mester
5.Osztafin ÁkosHonvéd Arrabona Sportegyesület30Nagy mester
6.Vass ZoltánJáki Sportegyesület27Mester
7.Sutyinszki IstvánHercules Fiai Honvéd Sport Egyesület24Mester
8.Medveczki ZoltánTatabánya Városi Lövészklub 24Mester
9.Krasznai DzseniferTatabánya Városi Lövészklub 22Mester
10.Lengyel Ibolya GyöngyiTatabánya Városi Lövészklub 22Mester
11.Gecse SzilveszterMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet19I. osztály
12.Bényei BálintMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet19I. osztály
13.Hábenczius FerencHonfoglalás Lovas és Lövész Klub Egyesület 16I. osztály
14.Rudolf FerencMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet15I. osztály
15.Zápory GyörgyMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet10I. osztály
16.Virág Roland TituszMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet8II. osztály




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Dr. Gombos LászlóÜllői Lövész Klub37Nagy mester
2.Krasznai DzseniferTatabánya Városi Lövészklub 37Nagy mester
3.Szilágyi SándorPüspökladányi Városi Lövész és Tömegsport Klub37Nagy mester
4.Medveczki ZoltánTatabánya Városi Lövészklub 36Nagy mester
5.Vágner LaraBihari Lövészklub Berettyóújfalu36Nagy mester
6.Rudolf FerencMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet35Nagy mester
7.Bényei BálintMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet34Nagy mester
8.Vass ZoltánJáki Sportegyesület34Nagy mester
9.Palkó Eszter ImolaTatabánya Városi Lövészklub 32Nagy mester
10.Kovács Lajos TiborHonfoglalás Lovas és Lövész Klub Egyesület 31Nagy mester
11.Lengyel Ibolya GyöngyiTatabánya Városi Lövészklub 31Nagy mester
12.Oszvald TamásÜllői Lövész Klub30Nagy mester
13.Zápory GyörgyMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet28Mester
14.Palkó CsillaTatabánya Városi Lövészklub 28Mester
15.Palkó GáborTatabánya Városi Lövészklub 26Mester
16.Harangi József PéterMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet24Mester
17.Nádasi CsabaSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület24Mester
18.Nyilasi CsanádTatabánya Városi Lövészklub 24Mester
19.Varga SándorTiszakécskei Lövész Technikai és Szabadidősport Egyesület23Mester
20.Gecse SzilveszterMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet20Mester
21.Salagvárdi VivienMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet20Mester
22.Badinka VilmosRapid Sportlövész és Hagyományőrző Egyesület20Mester
23.Dr. Skapinyecz TiborMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet20Mester
24.Ifj. Dr. Skapinyecz TiborMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet19I. osztály
25.Virág Roland TituszMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet13I. osztály
26.Sóvári BertalanMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet13I. osztály
27.Galambos AttilaSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület7II. osztály




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Bényei BálintMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet36Nagy mester
2.Kovács Lajos TiborHonfoglalás Lovas és Lövész Klub Egyesület 33Nagy mester
3.Szilágyi SándorPüspökladányi Városi Lövész és Tömegsport Klub32Nagy mester
4.Dr. Gombos LászlóÜllői Lövész Klub31Nagy mester
5.Aranyos GáborSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület31Nagy mester
6.Vágner LaraBihari Lövészklub Berettyóújfalu26Mester
7.Nádasi CsabaSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület25Mester
8.Badinka VilmosRapid Sportlövész és Hagyományőrző Egyesület25Mester
9.Gecse SzilveszterMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet23Mester
10.Barczi KrisztiánKáli Lövész Sport Klub22Mester
11.Tóth IstvánSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület22Mester
12.Salagvárdi VivienMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet22Mester
13.Zápory GyörgyMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet21Mester
14.Palkó GáborTatabánya Városi Lövészklub 21Mester
15.Sóvári BertalanMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet21Mester
16.Huszti RóbertMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet20Mester
17.Rudolf FerencMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet18I. osztály
18.Galambos AttilaSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület18I. osztály
19.Virág Roland TituszMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet17I. osztály
20.Bényei FerencMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet17I. osztály
21.Oszvald TamásÜllői Lövész Klub15I. osztály
22.Tóth Márton IstvánSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület14I. osztály




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Zatik LászlóGepárd Közhasznú Sportegyesület24Mester
2.Huszti RóbertMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet22Mester
3.Oszvald TamásÜllői Lövész Klub21Mester
4.Erki GáborMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet20Mester
5.Viszlai BalázsMiskolci Sportlövész Egyesület20Mester
6.Zápory GyörgyMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet19I. osztály
7.Kovács Lajos TiborHonfoglalás Lovas és Lövész Klub Egyesület 19I. osztály
8.Galambos AttilaSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület17I. osztály
9.Nádasi CsabaSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület16I. osztály
10.Salagvárdi VivienMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet15I. osztály
11.Tóth IstvánSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület15I. osztály
12.Pajor ZoltánStukker-XIX Sportlövész Egyesület15I. osztály
13.Naszódi GáborMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet14I. osztály
14.Tóth Márton IstvánSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület13I. osztály
15.Badinka VilmosRapid Sportlövész és Hagyományőrző Egyesület13I. osztály
16.Aranyos GáborSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület12I. osztály
17.Dr. Skapinyecz TiborMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet12I. osztály
18.Ifj. Dr. Skapinyecz TiborMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet11I. osztály
19.Zsarnai Zsolt TiborMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet10I. osztály
20.Varga SándorTiszakécskei Lövész Technikai és Szabadidősport Egyesület10I. osztály
21.Harangi József PéterMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet8II. osztály




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Tóth IstvánSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület26Mester
2.Huszti RóbertMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet21Mester
3.Oszvald TamásÜllői Lövész Klub21Mester
4.Badinka VilmosRapid Sportlövész és Hagyományőrző Egyesület21Mester
5.Galambos AttilaSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület18I. osztály
6.Zatik LászlóGepárd Közhasznú Sportegyesület18I. osztály
7.Sólyom OlivérShooting Time IPSC Sportegyesület18I. osztály
8.Ifj. Dr. Skapinyecz TiborMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet15I. osztály
9.Naszódi GáborMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet14I. osztály
10.Varga SándorTiszakécskei Lövész Technikai és Szabadidősport Egyesület13I. osztály
11.Zápory GyörgyMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet12I. osztály
12.Harangi József PéterMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet11I. osztály
13.Zsarnai Zsolt TiborMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet11I. osztály
14.Viszlai BalázsMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet11I. osztály
15.Kovács Lajos TiborHonfoglalás Lovas és Lövész Klub Egyesület 11I. osztály
16.Dr. Skapinyecz TiborMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet11I. osztály
17.Mesterházi MárkShooting Time IPSC Sportegyesület9II. osztály
18.Erki GáborMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet9II. osztály






Térkép


Kapcsolattartó


Név:
Huszti Róbert

Telefon:
+3670-280-6334

Mobil telefon:
+3670-280-6334

Email:
miskolcivse@gmail.com

Cím:
Füzesabony Városi lőtér