Sziluett lövészek WEB oldala | Eredmény lista


2021-07-31.

Magyar Kupa 100 m I. forduló, 50 m II. forduló






Versenyen iduló résztvevők száma


 18m LPI (nemzetközi) induló7 fő
 25m LPU (hazai) induló17 fő
 41m LPU (nemzetközi) induló10 fő
 50m KKPU optika (hazai) induló19 fő
 50m KKPU nyíltir. (hazai) induló8 fő
 100m KKSZPU optika (nemzetközi) induló6 fő
 100m KKSZPU fém ir. (nemzetközi) induló9 fő
 100m KKKPU optika (nemzetközi) induló9 fő
 100m KKKPU fém ir. (nemzetközi) induló9 fő
 50m KKPI (hazai) induló18 fő
 100m KKPI (nemzetközi) induló10 fő
 50m NKPI (hazai) induló13 fő
 100m NKPI (nemzetközi) induló9 fő

Vissza az előző oldalra



Magyar Kupa 100 m I. forduló, 50 m II. forduló eredmények




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Huszti RóbertMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet27Mester
2.Tóth IstvánSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület25Mester
3.Bényei FerencMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet19I. osztály
4.Vass ZoltánJáki Sportegyesület18I. osztály
5.Viszlai BalázsMiskolci Sportlövész Egyesület18I. osztály
6.Aranyos GáborSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület17I. osztály
7.Salagvárdi VivienMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet14I. osztály




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Krasznai DzseniferTatabánya Városi Lövészklub 38Nagy mester
2.Medveczki ZoltánTatabánya Városi Lövészklub 36Nagy mester
3.Lengyel Ibolya GyöngyiTatabánya Városi Lövészklub 35Nagy mester
4.Szilágyi SándorPüspökladányi Városi Lövész és Tömegsport Klub35Nagy mester
5.Huszti RóbertMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet32Nagy mester
6.Palkó CsillaTatabánya Városi Lövészklub 27Mester
7.Palkó GáborTatabánya Városi Lövészklub 27Mester
8.Virág Roland TituszMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet25Mester
9.Varga SándorTiszakécskei Lövész Technikai és Szabadidősport Egyesület25Mester
10.Palkó Eszter ImolaTatabánya Városi Lövészklub 24Mester
11.Bényei BálintMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet23Mester
12.Salagvárdi VivienMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet22Mester
13.Gecse SzilveszterMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet21Mester
14.Tóth IstvánSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület15I. osztály
15.Tóth Márton IstvánSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület14I. osztály
16.Sóvári BertalanMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet11I. osztály
17.Aranyos GáborSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület8II. osztály




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Bényei BálintMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet38Nagy mester
2.Szilágyi SándorPüspökladányi Városi Lövész és Tömegsport Klub28Mester
3.Dr. Gombos LászlóÜllői Lövész Klub27Mester
4.Medveczki ZoltánTatabánya Városi Lövészklub 25Mester
5.Osztafin ÁkosHonvéd Arrabona Sportegyesület23Mester
6.Krasznai DzseniferTatabánya Városi Lövészklub 21Mester
7.Gecse SzilveszterMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet20Mester
8.Lengyel Ibolya GyöngyiTatabánya Városi Lövészklub 16I. osztály
9.Virág Roland TituszMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet14I. osztály
10.Tóth IstvánHonvéd Arrabona Sportegyesület13I. osztály




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Vass ZoltánJáki Sportegyesület39Nagy mester
2.Bényei BálintMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet39Nagy mester
3.Krasznai DzseniferTatabánya Városi Lövészklub 38Nagy mester
4.Dr. Gombos LászlóÜllői Lövész Klub37Nagy mester
5.Salagvárdi VivienMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet33Nagy mester
6.Kovács Lajos TiborHonfoglalás Lovas és Lövész Klub Egyesület 32Nagy mester
7.Medveczki ZoltánTatabánya Városi Lövészklub 32Nagy mester
8.Palkó CsillaTatabánya Városi Lövészklub 31Nagy mester
9.Lengyel Ibolya GyöngyiTatabánya Városi Lövészklub 30Nagy mester
10.Badinka VilmosRapid Sportlövész és Hagyományőrző Egyesület29Mester
11.Gecse SzilveszterMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet26Mester
12.Varga SándorTiszakécskei Lövész Technikai és Szabadidősport Egyesület26Mester
13.Palkó GáborTatabánya Városi Lövészklub 26Mester
14.Harangi József PéterMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet24Mester
15.Osztafin ÁkosHonvéd Arrabona Sportegyesület24Mester
16.Nádasi CsabaSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület23Mester
17.Palkó Eszter ImolaTatabánya Városi Lövészklub 18I. osztály
18.Sóvári BertalanMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet12I. osztály
19.Dr. Skapinyecz TiborMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet5II. osztály




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Dr. Gombos LászlóÜllői Lövész Klub35Nagy mester
2.Szilágyi SándorPüspökladányi Városi Lövész és Tömegsport Klub35Nagy mester
3.Barczi KrisztiánKáli Lövész Sport Klub31Nagy mester
4.Aranyos GáborSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület24Mester
5.Nádasi CsabaSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület22Mester
6.Sóvári BertalanMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet15I. osztály
7.Ifj. Dr. Skapinyecz TiborMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet14I. osztály
8.Tóth IstvánHonvéd Arrabona Sportegyesület10I. osztály




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Huszti RóbertMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet26Mester
2.Salagvárdi VivienMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet18I. osztály
3.Kovács Lajos TiborHonfoglalás Lovas és Lövész Klub Egyesület 18I. osztály
4.Erki GáborMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet16I. osztály
5.Sóvári BertalanMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet15I. osztály
6.Tímári Antal Sitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület14I. osztály
7.Ifj. Dr. Skapinyecz TiborMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet13I. osztály
8.Tóth IstvánHonvéd Arrabona Sportegyesület13I. osztály
9.Viszlai BalázsMiskolci Sportlövész Egyesület13I. osztály
10.Jakab AttilaSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület13I. osztály
11.Varga SándorTiszakécskei Lövész Technikai és Szabadidősport Egyesület12I. osztály
12.Naszódi GáborMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet11I. osztály
13.Aranyos GáborSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület11I. osztály
14.Badinka VilmosRapid Sportlövész és Hagyományőrző Egyesület10I. osztály
15.Nádasi CsabaSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület10I. osztály
16.Tóth Márton IstvánSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület10I. osztály
17.Harangi József PéterMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet7II. osztály
18.Dr. Skapinyecz TiborMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet4Nem ért el minősítést




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Tóth IstvánSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület25Mester
2.Huszti RóbertMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet22Mester
3.Dr. Skapinyecz TiborMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet21Mester
4.Varga SándorTiszakécskei Lövész Technikai és Szabadidősport Egyesület17I. osztály
5.Viszlai BalázsMiskolci Sportlövész Egyesület15I. osztály
6.Sóvári BertalanMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet12I. osztály
7.Tímári Antal Sitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület10I. osztály
8.Harangi József PéterMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet9II. osztály
9.Naszódi GáborMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet8II. osztály
10.Ifj. Dr. Skapinyecz TiborMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet7II. osztály
11.Molnar ThomasTatabánya Városi Lövészklub 7II. osztály
12.Erki GáborMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet7II. osztály
13.Jakab AttilaSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület6II. osztály




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Vass ZoltánJáki Sportegyesület27Mester
2.Dr. Skapinyecz TiborMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet19I. osztály
3.Medveczki ZoltánTatabánya Városi Lövészklub 17I. osztály
4.Nádasi CsabaSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület14I. osztály
5.Badinka VilmosRapid Sportlövész és Hagyományőrző Egyesület14I. osztály
6.Palkó GáborTatabánya Városi Lövészklub 14I. osztály




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Dr. Gombos LászlóÜllői Lövész Klub35Nagy mester
2.Szilágyi SándorPüspökladányi Városi Lövész és Tömegsport Klub35Nagy mester
3.Barczi KrisztiánKáli Lövész Sport Klub31Nagy mester
4.Aranyos GáborSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület24Mester
5.Nádasi CsabaSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület22Mester
6.Huszti RóbertMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet21Mester
7.Sóvári BertalanMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet15I. osztály
8.Ifj. Dr. Skapinyecz TiborMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet14I. osztály
9.Tóth IstvánSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület10I. osztály




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Bényei BálintMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet29Mester
2.Salagvárdi VivienMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet28Mester
3.Krasznai DzseniferTatabánya Városi Lövészklub 27Mester
4.Dr. Gombos LászlóÜllői Lövész Klub25Mester
5.Palkó CsillaTatabánya Városi Lövészklub 19I. osztály
6.Kovács Lajos TiborHonfoglalás Lovas és Lövész Klub Egyesület 16I. osztály
7.Harangi József PéterMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet15I. osztály
8.Medveczki ZoltánTatabánya Városi Lövészklub 14I. osztály
9.Lengyel Ibolya GyöngyiTatabánya Városi Lövészklub 14I. osztály




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Dr. Gombos LászlóÜllői Lövész Klub30Nagy mester
2.Szilágyi SándorPüspökladányi Városi Lövész és Tömegsport Klub30Nagy mester
3.Barczi KrisztiánKáli Lövész Sport Klub23Mester
4.Bényei BálintMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet23Mester
5.Aranyos GáborSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület22Mester
6.Nádasi CsabaSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület22Mester
7.Sóvári BertalanMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet15I. osztály
8.Ifj. Dr. Skapinyecz TiborMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet14I. osztály
9.Tóth IstvánSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület10I. osztály




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Huszti RóbertMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet22Mester
2.Vass ZoltánJáki Sportegyesület21Mester
3.Kovács Lajos TiborHonfoglalás Lovas és Lövész Klub Egyesület 13I. osztály
4.Aranyos GáborSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület11I. osztály
5.Tímári Antal Sitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület11I. osztály
6.Tóth IstvánSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület9II. osztály
7.Harangi József PéterMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet8II. osztály
8.Badinka VilmosRapid Sportlövész és Hagyományőrző Egyesület5II. osztály
9.Naszódi GáborMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet4Nem ért el minősítést
10.Dr. Skapinyecz TiborMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet3Nem ért el minősítést




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Huszti RóbertMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet19I. osztály
2.Tóth IstvánSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület15I. osztály
3.Varga SándorTiszakécskei Lövész Technikai és Szabadidősport Egyesület11I. osztály
4.Harangi József PéterMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet10I. osztály
5.Kovács Lajos TiborHonfoglalás Lovas és Lövész Klub Egyesület 10I. osztály
6.Ifj. Dr. Skapinyecz TiborMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet9II. osztály
7.Aranyos GáborSitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület8II. osztály
8.Naszódi GáborMTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet6II. osztály
9.Viszlai BalázsMiskolci Sportlövész Egyesület4Nem ért el minősítést






Térkép


Kapcsolattartó


Név:
Huszti Róbert

Telefon:
+3670-280-6334

Mobil telefon:
+3670-280-6334

Email:
miskolcivse@gmail.com

Cím:
Füzesabony Városi lőtér