Sziluett lövészek WEB oldala | Eredmény lista


2021-06-12.

Sziluett minősítő verseny, Turul Kupa II. forduló






Versenyen iduló résztvevők száma


 18m LPI (nemzetközi) induló6 fő
 25m LPU (hazai) induló19 fő
 41m LPU (nemzetközi) induló17 fő
 50m KKPU optika (hazai) induló39 fő
 50m KKPU nyíltir. (hazai) induló12 fő
 50m KKPI (hazai) induló20 fő

Vissza az előző oldalra



Sziluett minősítő verseny, Turul Kupa II. forduló eredmények




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Vágner TamásBihari Lövészklub Berettyóújfalu21Mester
2.Szilágyi SándorPüspökladányi Városi Lövész és Tömegsport Klub20Mester
3.Vágner LaraBihari Lövészklub Berettyóújfalu20Mester
4.Vass ZoltánJáki Sportegyesület19I. osztály
5.Szigetlaki LászlóTatabánya Városi Lövészklub 14I. osztály
6.Márton BalázsHercules Fiai Honvéd Sport Egyesület12I. osztály




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Krasznai DzseniferTatabánya Városi Lövészklub 40Nagy mester
2.Szilágyi SándorPüspökladányi Városi Lövész és Tömegsport Klub38Nagy mester
3.Medveczki ZoltánTatabánya Városi Lövészklub 36Nagy mester
4.Lengyel Ibolya GyöngyiTatabánya Városi Lövészklub 35Nagy mester
5.Bozsóki ZoltánHonvéd Arrabona Sportegyesület35Nagy mester
6.Vágner LaraBihari Lövészklub Berettyóújfalu35Nagy mester
7.Palkó CsillaTatabánya Városi Lövészklub 34Nagy mester
8.Vass ZoltánJáki Sportegyesület32Nagy mester
9.Beledi ZoltánTatabánya Városi Lövészklub 31Nagy mester
10.Mészáros CsabaTatabánya Városi Lövészklub 31Nagy mester
11.Maráczi ZoltánTatabánya Városi Lövészklub 31Nagy mester
12.Váradi KárolyHercules Fiai Honvéd Sport Egyesület31Nagy mester
13.Márton BalázsHercules Fiai Honvéd Sport Egyesület31Nagy mester
14.Ráti ZoltánHonvéd Arrabona Sportegyesület30Nagy mester
15.Szabó ZoltánHercules Fiai Honvéd Sport Egyesület28Mester
16.Knitlhoffer ZoltánTatabánya Városi Lövészklub 22Mester
17.Potháczky LászlóTatabánya Városi Lövészklub 20Mester
18.Erdélyi TamásFekete Sólyom Lövész Sportklub16I. osztály
19.Bárkányi Roland JánosHercules Fiai Honvéd Sport Egyesület14I. osztály




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Medveczki ZoltánTatabánya Városi Lövészklub 34Nagy mester
2.Krasznai DzseniferTatabánya Városi Lövészklub 32Nagy mester
3.Dr. Gombos LászlóÜllői Lövész Klub32Nagy mester
4.Vágner LaraBihari Lövészklub Berettyóújfalu31Nagy mester
5.Pulai ZoltánHonvéd Arrabona Sportegyesület28Mester
6.Szilágyi SándorPüspökladányi Városi Lövész és Tömegsport Klub28Mester
7.Nyilasi CsanádTatabánya Városi Lövészklub 27Mester
8.Maráczi ZoltánTatabánya Városi Lövészklub 26Mester
9.Mészáros CsabaTatabánya Városi Lövészklub 25Mester
10.Lengyel Ibolya GyöngyiTatabánya Városi Lövészklub 18I. osztály
11.Váradi KárolyHercules Fiai Honvéd Sport Egyesület18I. osztály
12.Beledi ZoltánTatabánya Városi Lövészklub 16I. osztály
13.Bognár LászlóTatabánya Városi Lövészklub 15I. osztály
14.Bosnyák JánosTatabánya Városi Lövészklub 14I. osztály
15.Povázson GáborTatabánya Városi Lövészklub 13I. osztály
16.Asztalos ÁkosTatabánya Városi Lövészklub 12I. osztály
17.Baktai MátyásTatabánya Városi Lövészklub 9II. osztály




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Vass ZoltánJáki Sportegyesület37Nagy mester
2.Medveczki ZoltánTatabánya Városi Lövészklub 36Nagy mester
3.Palkó CsillaTatabánya Városi Lövészklub 34Nagy mester
4.Szilágyi SándorPüspökladányi Városi Lövész és Tömegsport Klub34Nagy mester
5.Dr. Gombos LászlóÜllői Lövész Klub34Nagy mester
6.Tóth ImreCsepel Lövész Egylet33Nagy mester
7.Dr. Kuczik GáborTatabánya Városi Lövészklub 31Nagy mester
8.Krasznai DzseniferTatabánya Városi Lövészklub 31Nagy mester
9.Kossár AnikóCsepel Lövész Egylet29Mester
10.Bozsóki ZoltánHonvéd Arrabona Sportegyesület29Mester
11.Lengyel Ibolya GyöngyiTatabánya Városi Lövészklub 29Mester
12.Maráczi ZoltánTatabánya Városi Lövészklub 28Mester
13.Badinka VilmosRapid Sportlövész és Hagyományőrző Egyesület28Mester
14.Mészáros CsabaTatabánya Városi Lövészklub 27Mester
15.Ivanov Bajcsev BélaCsepel Lövész Egylet26Mester
16.Nyilasi CsanádTatabánya Városi Lövészklub 24Mester
17.Dakó Krisztián GyulaGárdonyi Sportlövő Klub23Mester
18.Engedi LászlóTatabánya Városi Lövészklub 22Mester
19.Fekete AttilaTatabánya Városi Lövészklub 22Mester
20.Potháczky LászlóTatabánya Városi Lövészklub 22Mester
21.Leininger ZsoltTatabánya Városi Lövészklub 21Mester
22.ifj. Sárközy Gyula Szilveszter Tatabánya Városi Lövészklub 20Mester
23.Glázer MátéTatabánya Városi Lövészklub 20Mester
24.Erdélyi TamásFekete Sólyom Lövész Sportklub18I. osztály
25.Szabó MárkGárdonyi Sportlövő Klub18I. osztály
26.Bársonyosiné Dobosi NóraBakony Dinamikus Lövész Egyesület17I. osztály
27.Oszvald TamásÜllői Lövész Klub16I. osztály
28.Likerecz RóbertTatabánya Városi Lövészklub 16I. osztály
29.Dr. Császár LászlóTatabánya Városi Lövészklub 15I. osztály
30.Nagy JózsefGárdonyi Sportlövő Klub14I. osztály
31.Nemesné Mészáros ErikaTatabánya Városi Lövészklub 14I. osztály
32.Marady TiborTatabánya Városi Lövészklub 12I. osztály
33.Nagy TamásGárdonyi Sportlövő Klub12I. osztály
34.Haris GáborTatabánya Városi Lövészklub 12I. osztály
35.Kónya BarnabásBakony Dinamikus Lövész Egyesület10I. osztály
36.Schmidt JózsefTatabánya Városi Lövészklub 9II. osztály
37.Polgár ErikGárdonyi Sportlövő Klub8II. osztály
38.Szedlák JánosTatabánya Városi Lövészklub 8II. osztály
39.Kerekes KornélTatabánya Városi Lövészklub 8II. osztály




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Dr. Gombos LászlóÜllői Lövész Klub32Nagy mester
2.Szilágyi SándorPüspökladányi Városi Lövész és Tömegsport Klub29Mester
3.Oszvald TamásÜllői Lövész Klub26Mester
4.Vágner LaraBihari Lövészklub Berettyóújfalu24Mester
5.Badinka VilmosRapid Sportlövész és Hagyományőrző Egyesület19I. osztály
6.Ivanov Bajcsev BélaCsepel Lövész Egylet19I. osztály
7.Fürész RóbertTatabánya Városi Lövészklub 15I. osztály
8.Reicher ZoltánTatabánya Városi Lövészklub 11I. osztály
9.Leskovics RóbertHercules Fiai Honvéd Sport Egyesület11I. osztály
10.Török CsabaTatabánya Városi Lövészklub 11I. osztály
11.Bozsóki ZoltánHonvéd Arrabona Sportegyesület9II. osztály
12.Éliás ZsoltTatabánya Városi Lövészklub 6II. osztály




NévEgyesületTalálatMinősítési szint
1.Oszvald TamásÜllői Lövész Klub23Mester
2.Vass ZoltánJáki Sportegyesület20Mester
3.Nagy TamásGárdonyi Sportlövő Klub19I. osztály
4.Tomasovszky FerencGárdonyi Sportlövő Klub15I. osztály
5.Nagy GergelyTatabánya Városi Lövészklub 14I. osztály
6.Bertalan LászlóTatabánya Városi Lövészklub 14I. osztály
7.Glázer MátéTatabánya Városi Lövészklub 12I. osztály
8.Vitányi AndrásGárdonyi Sportlövő Klub12I. osztály
9.Badinka VilmosRapid Sportlövész és Hagyományőrző Egyesület11I. osztály
10.Séra GáborTatabánya Városi Lövészklub 11I. osztály
11.Szigetlaki LászlóTatabánya Városi Lövészklub 10I. osztály
12.Hajnal SándorTatabánya Városi Lövészklub 10I. osztály
13.Kékedi GáborGárdonyi Sportlövő Klub10I. osztály
14.Adochiti PetruTatabánya Városi Lövészklub 10I. osztály
15.Matus JánosTatabánya Városi Lövészklub 9II. osztály
16.Jakab MiklósHonvéd Arrabona Sportegyesület8II. osztály
17.Dakó KrisztiánGárdonyi Sportlövő Klub6II. osztály
18.Basternák MárkTatabánya Városi Lövészklub 5II. osztály
19.Kónya BarnabásBakony Dinamikus Lövész Egyesület3Nem ért el minősítést
20.Bársonyosiné Dobosi NóraBakony Dinamikus Lövész Egyesület1Nem ért el minősítést






Térkép


Kapcsolattartó


Név:
Palkó Gábor

Telefon:
+3630-919-0445

Mobil telefon:
+3630-919-0445

Email:
tbvlk@gmail.com

Cím:
2802 Tatabánya, Fürdő u.47.